• 771900_92460165-920.jpg
  • 1191636_40304955-920.jpg
Vytisknout

S čím vám může homeopatie pomoci

Homeopatie je celostní metoda, která dokáže léčit potíže na všech rovinách organismu, tj. nemoci fyzického těla i psychiky, jak u lidí, tak i u zvířat. IMGP0099

Velmi často řešíme akutní případy, tzn. nejrůznější nachlazení, chřipky, angíny, kašle, dětské nemoci, záněty, vyrážky, drobná poranění, následky chirurgických zákroků apod.

 

 

Hlavní oblastí působení homeopatie jsou především chronické nemoci. Tzn. onemocnění, která trvají delší dobu nebo se pravidelně opakují. Může se jednat o nejrůznější dlouhodobé fyzické potíže, jako jsou např. bolesti zad, migrény, menstruační bolesti, problémy po úrazech, neurologické potíže, potíže s trávením, nespavost atd., dlouhodobé psychické potíže, jako např. úzkosti, fobie, deprese, problémy s učením, soustředěním, chováním, nebo často se opakující nachlazení, záněty (oslabená imunita) apod. Vhodná léčba vždy celkově působí na organismus pacienta a navrací mu nejen zdraví, ale zlepšuje i ostatní aspekty jeho života. Pacienti udávají lepší pocit bytí, kvalitnější spánek, menší celkovou únavu, lepší psychickou odolnost vůči stresům, více chuti do života.

Homeopatie velmi dobře funguje u malých dětí, kde často řešíme koliky, růst zoubků, špatnou psychickou pohodu, problémy při kojení. Pomáhá i dětem starším např. s adaptací na kolektiv, častou nemocností, poruchami chování, růstovými bolestmi. Maminky školních dětí často přicházejí s problémy s učením, soustředěním, mohou se objevit školní bolesti hlavy nebo břicha. Homeopatie funguje samozřejmě i u dospělých a seniorů.

© Malakulicka.cz, 2013 - 2014. Všechna práva vyhrazena. Kopírování obsahu není bez souhlasu autorek textu dovoleno.
Dotazy nebo připomínky k článkům pište na kulicka@malakulicka.cz.

Malá kulička na Google+