• 771900_92460165-920.jpg
  • 1191636_40304955-920.jpg
Vytisknout

Antidotace homeopatických léků

kategorie Praktické informace.

Položíme-li si otázku co je to antidotace z hlediska významu slov, a otevřeme-li si Velký lékařský slovník, pak takové slovo nenajdeme. Antidotace léku z pohledu klasické medicíny není nijak definována. V klasické medicíně jsou užívány jiné pojmy, které vyjadřují, že lék, v kombinaci s jiným lékem (chemickou substancí) účinky původního léku sníží, nebo naopak zvýší. To je uvedeno na příbalovém letáku každého klasického léčiva například pod názvem „Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky“.
Antidotace je však běžným slovem pro homeopaty. Pokud uslyšíte z úst homeopata, že „Lék byl antidotován“, pak homeopat vyhodnotil, že lék přestal z nějakých příčin úspěšně fungovat a léčebný proces byl zastaven.

Vytisknout

Co čekat od léčby

kategorie Praktické informace.

Homeopatie je celostní metoda, která pracuje s životní silou pacienta. Dokáže ji stimulovat do té míry, že se pacient uzdraví sám. Vždy ale záleží na konkrétním pacientovi a na jeho úrovni zdraví, jak bude na léčbu reagovat a jak bude léčba úspěšná.

Vytisknout

S čím vám může homeopatie pomoci

kategorie Praktické informace.

Homeopatie je celostní metoda, která dokáže léčit potíže na všech rovinách organismu, tj. nemoci fyzického těla i psychiky, jak u lidí, tak i u zvířat. IMGP0099

Velmi často řešíme akutní případy, tzn. nejrůznější nachlazení, chřipky, angíny, kašle, dětské nemoci, záněty, vyrážky, drobná poranění, následky chirurgických zákroků apod.

 

© Malakulicka.cz, 2013 - 2014. Všechna práva vyhrazena. Kopírování obsahu není bez souhlasu autorek textu dovoleno.
Dotazy nebo připomínky k článkům pište na kulicka@malakulicka.cz.

Malá kulička na Google+